28 Yıllık Tecrübeyle Evinizi Isıtıyoruz..

line
  • Merkez

  • Manisa, Türkiye

line

Kurumsal

ECEPAN, Isıtma sektörüne 1990 Yılında yapılan fabrika yatırımıyla giriş yapmıştır. Üretimine 2000 metrekarelik bir alanda 60 kişilik bir ekiple başlayan firmamız şu an 30 bin metrekarelik bir alanda 200 den fazla çalışanı ile Panel Radyatör üretimi yapmaktadır.

Sürekli büyüyen ECEPAN yüksek kalitede üretim gerçekleştirmektedir. Bütün bu çalışmalarına ek olarak markalaşma sürecini hızlandıran ECEPAN, ISO 9001, TSE ve CE Kalite belgelerini almıştır. ECEPAN Sektörle ilgili fuarlara katılarak, ulusal basın ve televizyon kanallarında verdiği reklamlarla tanıtımlarını gerçekleştirmiştir. İthalat ve ihracat yapan firmalar arasında ön sıralardaki yerimizi alarak ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı taleplere yönelik pazarlamaktayız. ECEPAN olarak; İngiltere, Almanya, Belçika, Rusya, Hollanda, Yunanistan başta olmak üzere Doğu Avrupa ve Türk Cumhuriyetler i ile toplamda 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra Yurt içi satışlarını bölgesel yetkili bayiler vasıtasıyla yapmaktayız. ECEPAN olarak iç pazar payını sürekli arttırmanın yanında ihracatta da çok daha geniş bir alana yayılma hedefiyle yatırımlarımızı artırmaktayız. Yıllık radyatörtör üretim kapasitemiz 1.000.000 mt/yıl'dır.

Yurt içinde kurmuş olduğumuz satış sonrası servis ağımızı tamamlamış olup müşteri hizmetlerine yoğun bir şekilde devam etmekteyiz. Sürekli gelişmeyi, teknolojik yeniliklerden faydalanmayı, üretiminde en üst kalitede ürün kullanmayı ve yeni yatırımlarda bulunmayı bir politika haline getiren firmamız, ürün yelpazesini ve ülke çapındaki bayii ve servis ağını genişleterek müşterilerine ECEPAN Kalitesi adı altında tüm ürün ve hizmetlerini bir elden sunmaktadır.

image

7/24 Sıcaklık

image

Müşteri Memnuniyeti

image

ISO Sertifikaları

image

En Gözde Ürün Kalitesi